Sipariş & Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Lunakuti.com'a üye olarak siparişinizi tamamladığınızda öncelikle talep ettiğiniz ürünler ile adres/iletişim bilgilerinizin bize sorunsuz ulaştığına dair bir bilgilendirme alırsınız.

Saat 12:00’ye kadar siparişini verdiğiniz hediyelerinizi, İstanbul içindeki adreslere olağanüstü haller dışında ertesi işgünü, Diğer illerimize gönderilecek hediyelerinizi ise istisnalar dışında şehir merkezleri için 1-2 işgünü, şehir merkezine uzak noktalar için 3 işgününde teslim ediyoruz.

 

Hafta Sonu Teslimat

Konu anne ve bebek olunca biz de en az anne adayları kadar titiz olmak zorundayız. Bu sebeple hazırlık ve teslimat süremizi bir miktar uzatıyor, bir sonraki hafta için planlamamızı yaparak sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Ücretsiz Kargo Bilgileri

Tüm hediyelerinizi Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak teslim ediyoruz.

 

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

Hediyelerinizi sevdiklerinize güvenle ulaşabilmemiz için sipariş bilgilerinizi girerken teslimat ve fatura adresinizin doğru ve eksiksiz girdiğinizden emin olun. Basılı fatura gönderimi yapmıyor, sürdürülebilir bir dünya için e-posta yoluyla gönderiyoruz.

Bizimle paylaşmış olduğunuuz e-posta adresinize 2 ayrı bilgilendirme gönderiyoruz.

*Size siparişinizin onaylandığını bildiren ve içinde yalnızca fatura bilgilerinizin bulunduğu bir e-posta,

*Hediyeniz gönderime hazırlandıktan sonra size sipariş takip numarası iletiyoruz. Bu takip numarası ile siparişiniz ile ilgili tüm kargo süreçlerini rahatlıkla takip edebilecek; hediyenizin istediğiniz zamanda istediğiniz yerde olup olmadığından haberdar olabileceksiniz.

Saat 15:00'a kadar verilen siparişlerinizi aynı gün, sonrasında verilen siparişlerinizi ertesi gün kargoya teslim ederiz ve kargo takip numaranızı da içeren bir bilgilendirme daha alırsınız.

Siparişlerinizin kargo durumlarını size gönderdiğimiz kargo takip numarası ile kargo firmalarının websitelerinden veya "Hesabım>Siparişlerim" altından gözlemleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize whatsapp üzerinden kayıt bırakabilirsiniz.

 

Sağlıkla ve sevgiyle,

Lunakuti Ailesi