Luna Sunny Day
Stok Kodu : LSD2021
Stokta Var
480 TL
Bizce hediyenin bir anlamı olmalı. Elbette büyüğü küçüğü değil ama üzerinde düşünülmüş olmalı. Lunakuti olarak bu kıvılcımdan yola çıkarak, deneyimlerini kutulara aktaran bir anneden, önce anneleri mutlu edecek hediye alternatifleri hazırladık.
kargoTüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo
kargoTahmini Teslim Süresi : 1-2 İş Günü

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bu kutu, hayata gözlerini yeni açmış olan bebeklerin en temel ihtiyaçlarının yanı sıra, anne olarak size iyi gelebilecek, hayatınızı kolaylaştıracak, kutu dahil kullanabileceğiniz tamamı kullanışlı ürünler ile tasarlandı. Sınırlı sayıda tasarlanan yaz paketimiz hem eğlenceli hem de işlevselliği ile öne çıkıyor!

Bu kutudan, yazın plajda  kullanabileceğiniz, yerli üretim bir peştemal, renkleriyle yaz mevsiminin enerjisini yayacak olan yazlık bir tulum, bebeğiniz suya girip çıktığında ıslaklığını çabucak alan, %100 organik bambu pamuktan üretilen bir panço, 7/24 elinizin altında bulunmasında fayda olan dayanıklı 650 ml büyüklüğünde bir su matarası, yürümeye başladığında su kenarında ayağının kaymasını önleyecek kaydırmaz bir patik ve doğal ağaç kütüklerinden üretilen ahşap mini boy fotoğraf makinası çıkacak.

Ham ahşaptan yapılmış olan kutumuz, evin farklı köşelerinde değerlendirilebilir, bebeklerin küçülen eşyalarını saklamak için kullanılabilir saflıkta hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimize KDV dahildir.

Diğer Kutularımız