Luna Pre - Mom
Stok Kodu : LPM2021
Stokta Var
410 TL
Bizce hediyenin bir anlamı olmalı. Elbette büyüğü küçüğü değil ama üzerinde düşünülmüş olmalı. Lunakuti olarak bu kıvılcımdan yola çıkarak, deneyimlerini kutulara aktaran bir anneden, önce anneleri mutlu edecek hediye alternatifleri hazırladık.
kargoTüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo
kargoTahmini Teslim Süresi : 1-2 İş Günü

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bu kutu, hayata gözlerini yeni açmış olan bebeklerin en temel ihtiyaçlarının yanı sıra, bir anne adayı olarak size iyi gelebilecek, hayatınızı kolaylaştıracak, kutu dahil kullanabileceğiniz tamamı kullanışlı ürünler ile tasarlandı.

 

Bu kutudan, ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış içi bölmeki bir anne çantası, defalarca yıkansa bile yeniliğinden hiçbir şey kaybetmeyecek olan bir tulum, ufacık ayakları terletmeyecek cinsiyetsiz bir çift patik, an(ı)ları fotoğraf makinanız ile hafızalarınıza saklarken eşlik edebilecek ahşap anı kartları ve 2’li %100 organik pamuk müslin ağız mendilleri çıkacak.

Ham ahşaptan yapılmış olan kutumuz, evin farklı köşelerinde değerlendirilebilir, bebeklerin küçülen eşyalarını saklamak için kullanılabilir saflıkta hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimize KDV dahildir.

Diğer Kutularımız