Luna Mommy Care
Stok Kodu : LMC2021
Stokta Var
450 TL
Bizce hediyenin bir anlamı olmalı. Elbette büyüğü küçüğü değil ama üzerinde düşünülmüş olmalı. Lunakuti olarak bu kıvılcımdan yola çıkarak, deneyimlerini kutulara aktaran bir anneden, önce anneleri mutlu edecek hediye alternatifleri hazırladık.
kargoTüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo
kargoTahmini Teslim Süresi : 1-2 İş Günü

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bu kutu, hayata gözlerini yeni açmış olan bebeklerin en temel ihtiyaçlarının yanı sıra, anne olarak size iyi gelebilecek, hayatınızı kolaylaştıracak, kutu dahil kullanabileceğiniz tamamı kullanışlı ürünler ile tasarlandı.

Bu kutudan, doğum sonrası, hayatınızın önemli bir parçası olan banyo sonrası veya yazın plajda  kullanabileceğiniz, yerli üretim bir peştemal, defne ve saf zeytinyağlı bir Anadolu geleneği olan kalıp sabun, birçok kullanım alanı olan ama özellikle kuruyan ve çatlayan cildinize uygulayabileceğiniz hindistan cevizi yağı, bebeğinizi yumuşacık saracak olan %100 organik bambu pamuk müslin ve her türlü hava şartında bebeğinizin pusetine geçirebileceğiniz, onu rüzgardan, tozdan ve güneşten koruyacak olan bir puset örtüsü çıkacak.

Ham ahşaptan yapılmış olan kutumuz, evin farklı köşelerinde değerlendirilebilir, bebeklerin küçülen eşyalarını saklamak için kullanılabilir saflıkta hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimize KDV dahildir.

Diğer Kutularımız