Luna Milkyway
Stok Kodu : LMW2021
Stokta Var
470 TL
Bizce hediyenin bir anlamı olmalı. Elbette büyüğü küçüğü değil ama üzerinde düşünülmüş olmalı. Lunakuti olarak bu kıvılcımdan yola çıkarak, deneyimlerini kutulara aktaran bir anneden, önce anneleri mutlu edecek hediye alternatifleri hazırladık.
kargoTüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo
kargoTahmini Teslim Süresi : 1-2 İş Günü

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bu kutu, hayata gözlerini yeni açmış olan bebeklerin en temel ihtiyaçlarının yanı sıra, anne olarak size iyi gelebilecek, hayatınızı kolaylaştıracak, kutu dahil kullanabileceğiniz tamamı kullanışlı ürünler ile tasarlandı.

 

Bu kutudan, yeni doğum yapmış annenin emzirme döneminde her daim yanında olması gereken, gögüs yaralarını iyileştirmeye yardımcı saf gümüşten yapılmış bir göğüs ucu koruyucu, kısacık molalarınıza eşlik edecek, süt miktarının artmasında rol oynayan ve yaşadığınız kaos dakikalarından sonra içebileceğiniz, kullanım kolaylığı sayesinde hemen açıp içebileceğiniz sıcacık bir anne çayı, bu çayın soğumasını geciktiren kulplu çift cam bardak, kısacık molalarınızda size enerji sağlayacak olan amarant ve pirinç patlaklı bir atıştırmalık, 7/24 elinizin altında bulunmasında fayda olan dayanıklı 650 ml büyüklüğünde bir su matarası ve soya fasülyesinden elde edilen hammaddesi ile size ve çevrenize zarar vermeyen, %100 sürdürülebilir kaynaklar ile üretilen bir soya mumu çıkacak.

Ham ahşaptan yapılmış olan kutumuz, evin farklı köşelerinde değerlendirilebilir, bebeklerin küçülen eşyalarını saklamak için kullanılabilir saflıkta hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimize KDV dahildir.

Diğer Kutularımız