Luna Coffee Time
Stok Kodu : LCT2021
Stokta Var
480 TL
Bizce hediyenin bir anlamı olmalı. Elbette büyüğü küçüğü değil ama üzerinde düşünülmüş olmalı. Lunakuti olarak bu kıvılcımdan yola çıkarak, deneyimlerini kutulara aktaran bir anneden, önce anneleri mutlu edecek hediye alternatifleri hazırladık.
kargoTüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo
kargoTahmini Teslim Süresi : 1-2 İş Günü

Kendi deneyimlerimden yola çıkarak oluşturduğum bu kutu, hayata gözlerini yeni açmış olan bebeklerin en temel ihtiyaçlarının yanı sıra, anne olarak size iyi gelebilecek, hayatınızı kolaylaştıracak, kutu dahil kullanabileceğiniz tamamı kullanışlı ürünler ile tasarlandı.

 

Bu kutudan, günde 1 bile olsa içmek için dakikaları sayacağınız taptaze çekirdekleri ile kavrulmuş filtre kahve, keyfinize eşlik edecek olan tamamı el yapımı seramik kahve fincanları, kahvenizi demleyebileceğiniz bambu french press, tüm bunları yaparkenc artan sütünüzün 1 damlası bile bebeğinizin gelişiminde önemli rol oynayan, bir göğsünüzden emzirirken bir diğerinde biriken fazla sütü toplayabileceğiniz bir süt toplayıcı ve defalarca yıkansa bile yeniliğinden hiçbir şey kaybetmeyecek olan bir tulum çıkacak.

Ham ahşaptan yapılmış olan kutumuz, evin farklı köşelerinde değerlendirilebilir, bebeklerin küçülen eşyalarını saklamak için kullanılabilir saflıkta hazırlanmıştır.

Tüm ürünlerimize KDV dahildir.

Diğer Kutularımız